Porady podatkowe
on line

„Finuet” udziela porad podatkowych online i opinii prawno-podatkowych przez internet.

FINUET / PORADY PODATKOWE ON LINE

Bezpośrednio na adres e-mail: doradca@finuet.pl każdy może zadać pytanie, a następnie – po zaakceptowaniu stawki honorarium – zlecić udzielenie porady prawnej lub opinii prawno-podatkowej.

Zaletą udzielenia porady lub konsultacji w formie online jest przede wszystkim szybkość załatwienia sprawy (porada udzielana jest zazwyczaj w ciągu 24-48 godzin od chwili zaksięgowania honorarium na rachunku bankowym „Finuet”) oraz niższa cena porady lub konsultacji. Jednakże w szczególności w przypadku spraw bardziej złożonych zaleca się osobiste spotkanie z doradcą podatkowym.

Zapytanie o wycenę porady podatkowej online lub opinii jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami dla Klienta. 

Cennik usług księgowych

Wysokość miesięcznego lub jednorazowego honorarium za świadczone przez nas usługi zależy przede wszystkim od ich zakresu. Przy ustalaniu honorarium bierzemy pod uwagę: pracochłonność wynikającą z ilości dokumentów i stopnia trudności operacji gospodarczych, których dotyczą; formę prowadzenia księgowości; ilość wspólników; ilość zatrudnionych pracowników.

Usługi o charakterze ciągłym zwykle kalkulowane są w oparciu o stawki ryczałtowe uzgodnione z klientem. Do tego typu usług należy np.:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie innych ewidencji,
  • doradztwo podatkowe,
  • obsługa w zakresie rozliczeń z ZUS.

Zlecenia, wykraczające poza zakres objęty opłatą ryczałtową, są dodatkowo płatne. W takich przypadkach, wynagrodzenie kalkulowane jest w oparciu o przewidywany czas pracy według stawki godzinowej, ustalonej z uwzględnieniem kwalifikacji pracownika, którego udział w realizacji zlecenia jest niezbędny.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do wypełnienia zapytania o ofertę, który ułatwi nam początkową wycenę usług. Mogą również Państwo w każdej chwili skontaktować się z nami telefonicznie: 602 199 644 lub mailowo: biuro.rachunkowe@finuet.pl

Zapytaj o ofertę biura rachunkowego „Finuet”

Jeżeli nie jesteś pewien jak wypełnić któreś z pól pozostaw je puste lub wybierz wartość „nie wiem”.


prowadzenie księgowościsporządzanie deklaracji podatkowychpełna obsługa JPKprowadzenie dokumentacji pracowniczejrozliczanie pracownikówrozliczanie składek ZUSsprawozdania finansowesprawozdania dla celów statystycznychnie wiem

Informacje o Twojej firmie:
handelprodukcjausługiinna
taknie

Liczba zatrudnionych:


Osoba do kontaktu: