O nas

„Finuet” to dynamiczna firma świadcząca kompleksowe usługi rachunkowe, zarządcze, finansowe i ubezpieczeniowe.

FINUET / USŁUGI RACHUNKOWE I KSIĘGOWE

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym, które zapewnia Klientom bezpieczeństwo finansowe poprzez wysoką jakość prowadzonych usług księgowo-kadrowych.

Jesteśmy elastyczni. Obsługujemy podmioty o zróżnicowanej specyfice, nie ograniczając się do wybranych branż. Świadczymy tego typu wsparcie zarówno dla standardowych firm, fundacji i stowarzyszeń, rolników, jak również osób indywidualnych.

Pracujemy w siedzibie klienta lub we własnych biurach. Korzystamy przy tym z szerokiego spektrum programów księgowych: Symfonia Księgowość, Symfonia Kadry i Płace, Comarch Optima, dostosowanych do potrzeb danej firmy. Praktyczna znajomość różnorodnych modeli biznesowych ułatwia nam dostosowanie naszej oferty do oczekiwań Klientów.

„Finuet” to także firma zajmująca się profesjonalnym zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi takimi jak: kamienice, biurowce, apartamentowce, nieruchomości mieszkaniowe pod wynajem i inne.

„Finuet” to również szeroka oferta usług finansowych. Abyśmy mogli osiągnąć satysfakcję zawodową i zyski z prowadzonej działalności, musimy stworzyć warunki finansowa umożliwiające to samo naszym Klientom. Zapewniamy elastyczność, swobodę wyboru oraz kształtowania warunków w zależności od indywidualnych oczekiwań oraz możliwości.

Nasz zespół jest kreatywny, dynamiczny, innowacyjny i złożony z fachowców z różnych dziedzin takich jak: ekonomia, rachunkowość i prawo, zarządzanie, budownictwo, BHP.

Wszystko to ma wpływ na wysoką jakość, fachowość i rzetelność świadczonych przez nas usług. Posiadane certyfikaty, licencje i wieloletnia praktyka oraz wykwalifikowana kadra sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom klientów i zapewnić im wyjątkową jakość świadczonych usług.