Księgowość Online

Głównym atutem proponowanych przez nasze biuro rachunkowe usług jest elastyczne dopasowanie do potrzeb konkretnych klientów.

FINUET / KSIĘGOWOŚĆ ON LINE

Aby zapewnić odpowiedni komfort odbiorcom, proponujemy zarówno tradycyjną obsługę księgową, jak również wersję online. W pierwszym przypadku, po otrzymaniu niezbędnej dokumentacji podejmujemy się wszystkich, określonych w umowie zadań – ewidencji zaświadczeń, prowadzenia spraw księgowych i wielu innych.

Jeśli natomiast interesuje Cię obsługa księgowa online, udostępnimy Ci niezbędne oprogramowanie, dzięki któremu możesz się z nami kontaktować, przekazywać niezbędne informacje bądź dokumenty. Jednocześnie będziesz miał pełen wgląd w finanse swojej firmy.

Szczególnie dzięki temu drugiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zaproponować nasze profesjonalne usługi klientom z całej Polski.

Platforma internetowa umożliwi Ci:

  • wystawianie faktur (zapiszesz, wyślesz elektronicznie lub wydrukujesz)
  • otrzymanie automatycznych powiadomień e-mail i sms z
  • przypomnieniem o płatności podatków i ZUS
  • utworzenie własnych raportów w Excelu
  • wgląd w dane 24/7 z dowolnego miejsca na świecie

Mamy świadomość, że wybierając usługi naszej firmy, decydujesz się przekazać nam niezwykle ważne, poufne informacje. Dlatego też zwróciliśmy szczególną uwagę na to, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo systemów informatycznych. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dane będą chronione przed jakimikolwiek próbami włamania.

Aby znacznie ułatwić komunikację, jak również współpracę z naszym biurem rachunkowym, nasze oprogramowanie opiera się na specjalnie przystosowanej do tego platformie internetowej. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia przepływ informacji i dokumentów. Jednocześnie dany akt czy zaświadczenie pojawiają się u odbiorcy w ułamek sekundy.

Nie musisz do nas wysyłać dokumentów pocztą. Nie musisz przyjeżdżać z dokumentami.
Wystarczy, że po prostu je zeskanujesz i zapiszesz na platformie!

Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas rozwiązanie przyczyni się do większej sprawności przepływu danych, a Tobie pozwoli zająć się najważniejszymi sprawami – rozwojem swojego przedsiębiorstwa.

Skontaktuj się: biuro@finuet.pl

TWOJA KSIĘGOWOŚĆ ONLINE
POWIERZ SWOJĄ KSIĘGOWOŚĆ PROFESJONALISTOM